SFLG 2018: Východ odohral 5. kolo v Golf Clube Red Oak /foto+výsledky/

Slovenská firemná liga v golfe (SFLG 2018) zakončila základnú časť na „východnom okruhu“ piaty turnajom, ktorého dejiskom bol golfový klub Red Oak v Nitre pri Lužiankach. Celá sezóna vyvrcholí spoločným finálovým podujatím Západnej aj Východnej skupiny, ktoré je na programe posledný septembrový utorok a stredu v rakúskom Stegersbachu. Do celoslovenského finále sa z východnej „grupy“ kvalifikovali všetky štyri tímy.

V súťaži stableford brutto vyhralo s prehľadom pod Zoborom družstvo Merdeces-Benz ADIA Zvolen so ziskom 78 bodov. Druhú priečku so stratou 12 bodov obsadil tím AUREA. Víťazom základnej skupiny na Západe sa v súťaži brutto stal tím Mercedes-Benz ADIA Zvolen (354).

Výsledky 5. turnaja SFLG 2018 – Východ:
/STABLEFORD BRUTTO/
1. Mercedes-Benz ADIA Zvolen 78
2. AUREA            66
3. Hotel Tenis      58
4. Red Oak          56

Aj kategóriu stableford netto ovládli v nádhernom prostredí červených dubov hráči tímu Marcedes-Benz ADIA Zvolen (113 bodov) pred druhým Hotelom Tenis(108). V konečnom poradí základnej časti triumfoval vo Východnej skupine v súťaži stableford netto tím Mercedes-Benz ADIA Zvolen (78) pred celkom AUREA (66). V kategórii staleford Netto sa najvyššie dostali hráči Hotelu Tenis (509).