Neprehliadnite

LPGA Tour – kvalifikácia: Spilková sa pretlačila do druhej časti

 

Golfistka Klára Spilková tesne prešla do druhej poloviny osemkolovej kvalifikácii o hraciu kartu na elitnú sériu LPGA. Najlepšia česká profesionálka zvládla po úvodných štyroch kolách o jednu ranu kat pre najlepších 74 hráčok.

Budúci týždeň bude usilovať o to, aby sa posunula medzi 45 golfistiek, ktoré si zaistia právo pôsobiť na LPGA Tour. Spilková absolvovala štyri kolá na ihriskách Crossings a Falls v Magnolia Drove Golf Clubu v Alabame s výsledkom +1, ktorý stačil presne na hranicu katu. Kvalifikáciu prakticky zachránila v sobotňajšom kole.

V sobotňajšom dejstve totiž zahrala -4 a zlepšila sa celkovo na par. Druhá polovina kvalifikácie sa bude hrať budúci týždeň od štvrtka do nedele na ihrisku v Highland Oaks Golf Clube. Spilková má za sebou tretiu sezónu na elitnej LPGA sérii a v hodnotení sezóny skončila na 122. mieste. Preto musela do kvalifikácie, v ktorej už dvakrát uspela.

-jj-

Značky:

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv