Neprehliadnite

SFLG 2019 – 2. kolo: V Báči odkryli tímy svoje finálové ambície

 

V poradí druhý turnaj novej sezóny sa konal v Báči. Vydarený event už čo-to naznačil z finálových ambícií jednotlivých družstiev.
Text: Martin Pavlík, foto: Adrián Stránsky

Jún konečne golfistom doprial teplé a najmä suché počasie. Na druhej strane daždivé dni koncom mája dožičili ihriskám dostatok vlahy a tie tak mohli prekvitať, podobne ako to v Báči. Čo sa týka kvality, nemožno mu nič uprieť. A to sa potom aj turnaj hneď lepšie koučuje, keď sú hráči spokojní.

Panovala skvelá nálada. Ak sa niekto potreboval troška uvoľniť, mohol využiť thajskú masáž priamo v priestoroch klubového domu. O túto službu sa postarala spoločnosť Tawan. V opatere masérok sa pred a najmä po turnaji ocitla drvivá väčšina hráčov.

Len krok vedľa si dokonca mohli oddýchnuť na posteli značky Bedeur, špičkového slovenského výrobcu a hrdého partnera našej túry. Ráno hráčov potešil uvítací pohárik rumu Republica a na ihrisku okrem rezníkov najmä Tatranská minerálka. A na dobrú Lavazzu je čas vždy!

Jún rozhodne

Vzhľadom na preložený turnaj nás v júni čakali až 3 turnaje 17.ročníka Slovenskej firemnej ligy v golfe. Dovolím si povedať, že na konci júna už budú družstvá bojovať len o posledné voľné miesta na finále, favoriti budú chcieť mať v tom jasno už pred letnou prestávkou. Svoje ambície naznačili už v tomto druhom kole.

Najmä v kategórii brutto si dlhodobú pozíciu stráži družstvo Motor Car, doterajších šestnásť rokov hrajúci pod hlavičkou Mercedes-Benz. V kategórii netto sa situácia javí troška zamotanejšia, ale to je osvedčený vývoj.

Zatiaľ turnaje vychádzajú okrem spomínaného Motor Caru aj družstvám Interaudit Group a Otyk, miešať karty by chceli aj minuloroční víťazi zo ŠEVT-u a reprezentanti tímu Adia-ZV Mercedes-Benz Zvolen. Avšak tu sa výpočet rozhodne nekončí, na svoju príležitosť striehnu aj ostatné tímy. Už najbližšie v Nitre na ihrisku Red Oak.

Výsledky SFLG 2019 – 2. kolo:
Kategória brutto:
1. MotorCar (75 stfb)
2. Adia-ZV Mercedes-Benz Zvolen (70)
3. Ševt (65)

Kategória netto:
1. Interaudit Group (107 stfb)
2. Otyk (102)
3. MotorCar (98)

Pridružené súťaže:
Najdlhší odpal: Róbert Szabó (Red Oak)
Najbližšie k jamke: Jozef Hraško (Adia-ZV)/

FOTOGALÉRIA SFLG 2019 – 2. kolo /GC Welten Báč/

Comments

comments

Značky:

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv