Neprehliadnite

Kuchar má renomé lakomého šampióna

 

Američan Matt Kuchar má renomé skvelého golfistu, ale podľa zámorských médií aj lakomého „pána“. Len nedávno zarobil v krátkom časovom rozpätí 1,3 milióna dolárov, ale svojmu kedíkovi El Tucanovi dal z tejto čiastky len 4 promile respektíve 0,4 %.


Kuchar, ktorý je aktuálne hráčom z tretej svetovej desiatky, po štyroch rokoch vyhral na US PGA Tour turnaj, krátko na to ďalší. Ešte v novembri minulého roku ovládol v Cancúne event Mayakoba Golf Classic.

Zámorský borec zinkasoval čiastku 1,296 milióna USD, ale mexický kedík David Giral Ortiz sa zo štedrej koristi tešil predčasne. Subtílny Hispánec dostal obálku, v ktorej ani omylom nebolo očakávaných 130.000 USD, ale len 5000 USD.

„Zarobiť päť tisíc za týždeň, to je predsa skvelé,“ komentoval kauzu Kuchar, ktorý však aj vďaka Ortizovej dokonalej znalosti ihriska získal 260-krát toľko. Štyridsaťročný Mexičana a otec dvoch detí údajne dopisom oslovil Kucharovho agenta a žiadal po ňom aspoň doplatenie vo výške 45.000 USD.

Známy agent Mark Steinberg, ktorý mimochodom zastupuje aj ďalšie hviezdy ako sú Tiger Woods či Justin Rose, ponúkol  Ortizovi 15.000 USD. Urazený El Tucan to však odmietol. „Nech si svoje peniaze pokojne nechá,“ reagoval Mexičan.

-jj-

Comments

comments

Značky:

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv