Neprehliadnite

McIlroy o kartu na European Tour nepríde

 

Nič sa neje také horúce, ako sa na navarí. Rory McIlroy v závere sezóny avizoval, že v roku 2019 bude preferovať US PGA Tour, pretože sa nebude konať Ryder Cup. Severnému Írov hrozilo, že príde o kartu na európsky okruh, avšak hroziaci požiar napokon zahasil prezident European Tour Keith Pelley.

Prezident European Tour údajne prišiel za Severným Írom až do Belfastu, aby presvedči McIlroya k zmene postoja. Ostrovný borec a bývalý prvý hráč svetového rebríčka patrí k ozdobám európskej túry a preto jeho časté absencie by poznačili aj renomé samotnej súťaže.

Navyše, McIlroy by tak prišiel o možnosť v budúcnosti byť kapitánom alebo asistentom európskeho tímu pre Ryder Cup. Podľa aktuálnych pravidiel musia členovia European Tour odohrať v sezóne minimálne štyri turnaje okrem majorov a eventov WGC. McIlroy zatiaľ potvrdil len Scottish Open a Omega European Masters.

-jj-

Comments

comments

Značky:

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv