Neprehliadnite

Pánsky parfum Terre d’Hermès Vetiver Eau Intense

 

Príbeh kultových pánskych parfumov Terre d’Hermès pokračuje. Francúzska značka Hermés oznámila uvedenie novej pánskej vône v spomínanej kolekcii – Terre d Hermes eau Intense Vetiver.

Nastane zmena.
Horizont sa rozžiaril.
Hviezda stúpa.
Muži sú vábení novým Terre.

Terre d’Hermès Vetiver Eau Intense je vôňa, ktorá je vyjadrením jeho lásky k slobode. Autorkou zmyselnej citrusovo-drevitej novinky je dvorná parfumárka módneho domu Hermés Christine Nagel. Nová vôňa rozširuje už tradičnú kultovú pánsku kolekciu vôní TERRE D’HERMÈS, vytvorenú parfumárom Jean-Claude Ellenom.

Dotknite sa horizontu a zadívajte sa do slnka s novou, unikátnou verziou pánskej vône Terre d Hermes eau Intense Vetiver. Táto sviežo- intenzívna sexy verzia vám vezme dych, akonáhle vdýchnete jej mužské tóny. Srdce vône tvorí zmyselný vetiver, podčiarknutý čiernym sečuánskym korením a tónmi bergamotského pomaranča.

 „Eau“ medzi nebom a zemou

Hermes Terre d’Hermès eau de Parfum je príbeh alchýmie, divoká cesta nespútanými prírodnými živlami zeme a vody. Parfumy Hermes Terre D Hermes Parfum v sebe ukrývajú zmyselnú drevitú vôňu. Kompozícia vône sa otvára svetlými a jedinečnými notami vetiveru.

Krásne, mužské parfumové srdce vône otvorí zmyselný dotyk sečuánskeho korenia, harmonicky ochutená kvapkami šťavnatého bergamotu. Auru tajomstva pridávajú hlboké noty hlavy vône: zmyselné drevo a zemitá aróma paščli. Terre d’Hermès Vetiver Eau Intense je vôňa, ktorá je vyjadrením jeho lásky k slobode.

Rovnako ako on, je to kombinácia sviežosti a silnej mužskej energie, rovnako ako teplo a zaujímavé tajomstvo. Terre d’Hermès Eau Intense Vétiver je mimoriadne mužná vôňa. Vytvorená bola pre moderného, úchvatného muža so živým duchom, otvorenému novým skúsenostiam.

Vôňa Terre d’Hermès Eau Intense Vétiver bola uzavretá v rovnako krásnom flakóne ako jej predchodcovia – v tradičnom dizajne od Philippe Mouqueta, ale na rozdiel od predchádzajúcich vydaní je vrchnák flakónu zavŕšený tmavohnedým klobúčikom.

/Originálna vôňa je dostupná vo veľkostiach 50 ml (80 eur) a 100 ml (108 eur) v parfumériách Douglas a Marionnaud/

Značky:

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv