Neprehliadnite

Golf Centrum a aprílové fitting dni

 

Spoločnosť Golf Centrum organizuje v apríli v spolupráci s golfovými klubmi Pegas Lozorno (13.4.), Penati Golf Resort v Šajdíkových Humencoch (14.4.) a Green Resort Hrubá Borša (15.4.) tzv. “Veľké fitting dni.”

V spomínaných dňoch si môžete prísť zmerať svoj švih a vyskúšať najnovšie modely golfových palíc. Odborníci porovnajú vám namerané hodnoty vašich súčasných palíc s novými modelmi svetoznámych značiek. Optimálne palice, vyrobené na mieru vášho golfového švihu, si budete môcť objednať za zvýhodnené ceny.

“So záplavou nových modelov, ktoré máme pre zákazníkov pripravené opäť pokračujeme s úspešnými a obľúbenými Veľkými fitting dňami. Veľký fitting deň preto, lebo sme pripravili pre záujemcov viacero popredných značiek na jednom mieste a súčasne, čo najširšiu možnosť výberu,” povedal 50 % spoločník spoločosti Golf Centrum Ľubomír Holčík.

Fitting golfových palíc nie je dôležitý len pre výkonnostných hráčov, ale pre všetkých golfistov. Golf je šport, kde fyzika zohráva veľkú úlohu a správna dĺžka úderoveho ramena (šaftu) a postavenie úderovej plochy ovplyňuje zásadne dráhu letu. Základnými meraniami výšky, dĺžky rúk jednoducho odborníci zistia správne základné parametre palíc pre každého “golfového pacienta.”

V druhej, dynamickej fáze fittingu, sa merajú švihové charakteristiky každého jednotlivca na základe rýchlosti a tempa švihu. Výsledkom je odporučenie optimálnej golfovej palice individuálne pre každého golfistu podľa jeho výkonnosti, statických a dynamických charakteristik švihu.

“Pri našich Fitting dňoch je štandardom meranie na profesionálných pristrojoch Trackman/ Flightscope. V tomto prípade sa vždy porovnávajú aj výsledky s vašimi súčasnými palicami voči novo odporučeným paliciam resp. špecifikáciam. Z týchto porovnaní je jasné, či sú súčasne palice vyhovujúce alebo je iná špecifikácia vhodnejšia pre vašu hru,” vysvetlil Holčík.

-jj-

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv