Neprehliadnite

Američan Finau a Ping našli spoločnú reč

 

Ďalšieho zaujímavého hráča do svojho portfólia získala americká golfová značka Ping. Lukratívnu zmluvu s ňou podpísal víťaz Puerto Rico Open 2016 Tony Finau z USA, ktorý patrí na US PGA Tour k hráčom s najdhšími odpalmi

Dvadsaťosemročný zámorský borec bol doteraz známym propagátorom značky Nike, pričom pod jej krídlami aj zostáva. Mení však palice. S Ping má svoje skúsenosti, značnú časť vloňajšej sezóny hral s drajvrom G LS Tec. Od tohto týždňa ho uvidíme s kompletným vakom tejto rodinnej značky.

„Tony je charizmatický hráč, ktorý je veľmi dobrou marketingovou značkou. Má skvelý vzťah s fanúšikmi a navyše je to športovec každým kúskom tela. Nebolo zložité sa dohodnúť,“ poznamenal prezident Ping John K. Solheim.

Finau skončil vlani na 19. mieste Fedex Cupu a jeho potenciál je značný. Od ďalšieho turnaja na US PGA Tour nájdeme v jeho bagu nový drajver G400 MAX, s ktorým sa bude snažiť prekonať svoj sympatický priemer dĺžky odpalov (328,8 yardov/300,7 m).

Železá si vybral z modelovej rady iBlade a i200. „Mám radosť, že sme dotiahli dohodu ku zdárnému koncu. Golfové palice som testoval viac ako 14 dní a skutočne mi sedia. Mám z toho dobrý pocit a som optimista ,“ reagoval Finau.

-jj-

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv