Neprehliadnite

Trnavské golfové talenty prerazili

 

Golf už dávno nie je iba hrou pre vyvolených. Opätovne nás o tom presviedčajú úspechy mladých trnavských golfistov. Dvojici Marián Puttera ml. a Tomáš Šmiček ml. sa podarilo zvíťaziť na prestížnych golfových podujatiach. Vďačia za to aj vedeniu trnavského golfového klubu, ktorý v snahe o objavenie šikovných nováčikov odštartuje 16. septembra Nábor olympijských talentov.

Dvadsaťročný Trnavčan Puttera ml. sa stal v auguste majstrom Slovenska v hre na jamky. Nebolo to ľahké víťazstvo, aj podľa rozhodcov bol súboj ašpirantov na titul slovenského šampióna mimoriadne nerozhodný. Vo finále sa tak, ako minulý rok, stretli Puttera s Pavlom Machom. Tentoraz však zo súboja vyšiel víťazne práve odchovanec trnavského golfového klubu.

Iba 10-ročný Tomáš Šmiček ml. uspel v silnej konkurencii u našich susedov, keď vybojoval titul medzinárodného majstra Rakúska v kategórii juniorov a žiakov do 10 rokov. Na prestížnom mládežníckom podujatí sa predstavilo vyše 288 domácich a zahraničných golfistov a golfistiek rôznych vekových kategórii. Smiček vo svojej kategórii suverénne exceloval.

„Na našich zverencov sme veľmi hrdí a tešíme sa, že o golf prejavuje záujem stále viac talentovaných detí. Aj preto sme sa rozhodli 16. septembra otvoriť brány klubu všetkým malým nadšencom tejto krásnej hry, aby si mohli zadarmo vyskúšať jej čaro. Na tento deň máme pripravené aj rôzne sprievodné akcie, ako napríklad rodinný golfový turnaj Family Cup či prehliadku kulinárskeho umenia šikovných trnavských kuchárov,“ pozýva Vladimír Pecho, prezident Golf Trnava.

-jj-, golftrnava.eu

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv