Neprehliadnite

Na Czech Masters príde aj talentovaný Angličan Fitzpatrick

 

Organizátori D+D REAL Czech Masters zrejme ešte nepovedali posledné slovo v otázke účasti hviezdnych golfistov na turnaji u našich západných susedov. Najnovšie potvrdil účasť na Albatrosse, kde sa bude hrať na prelome augusta a septembra, talentovaný anglický golfista Matthew Fitzpatrick.

Napriek tomu, že na podujatí z kalendára European Tour už potvrdilo účasť viacero hviezdnych hráčov ako Martin Kaymer, Lee Westwood alebo John Daly, Fitzpatrick je aktuálne najvyššie postaveným hráčom vo svetovom rebríčku. Najmä vďaka vlaňajšiemu senzačnému titulu na DP World Tour Championship v Dubaji mu patrí 35. miesto.

Okrem toho Fitzpatrick vlani ovládol tiež turnaj Nordea Masters vo Švédsku a v roku 2015 oslavoval premiérový titul na domácom British Masters. „Sme radi, že už tak nabité štartovné pole doplní ďalší hráč svetovej extratriedy. Matt Fitzpatrick vyhral už tri turnaje na European Tour, pričom má ešte len 22 rokov,“ povedal šéf organizátorského Relmostu Petr Dědek.

V tejto sezóne má Fitzpatrick na svojom konte už šesť štartov na European Tour, keď neprešiel katom len v Abú Zabí. Dvakrát potom skončil v TOP 10, najskôr obsadil delené piate miesto na Omega Dubai Desert Classic a v minulom týždni delenú druhú priečku na Nordea Masters. Štvrtý ročník D+D REAL Czech Masters je na programe od 31. augusta do 3. septembra.

-jj-

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv