Neprehliadnite

Pri Nitre vyrástol nový golfový rezort

 

ROGC_08

Golfový rezort Red Oak Golf Club už čoskoro sprístupní nadšencom tohto športu, ale aj širokej verejnosti nezabudnuteľné výhľady, špičkové športové zážitky a 18-jamkové ihrisko rešpektujúce rokmi formovanú filozofiu golfu.

ROGC_04

Autori ihriska zverili jeho návrh do rúk amerického odborníka a golfového architekta Kennetha Williamsa. Dôraz pritom kládli najmä na zmysluplnosť umiestnenia prekážok i jamiek tak, aby predstavovali výzvy pre skúsených golfistov ako aj nových začínajúcich hráčov. Hlavnú úlohu pri návrhu greenov a fairwayov zohrala sama príroda. Na ich rozmiestnenie totiž podľa slov architekta ihriska vo veľkej miere využili charakter dostupného vlnitého terénu a prispôsobili ho tak, aby si každý hráč zo svojej stej či prvej hry odniesol vždy skvelý dojem a nezabudnuteľný zážitok.

ROGC_05

Unikátne golfové zázemie

Myšlienka vybudovania komplexného golfového areálu vznikla už pred niekoľkými rokmi. Aj keď v hlavách zakladajúcich golfistov zrela dlho, dnes je zrejmé, že išlo o správny krok. Osemnásťjamkové ihrisko, rozsiahle cvičné plochy či dizajnovo prepracovaný Club House zaručí aktívnym golfistom špičkové herné podmienky a umožní začínajúcim hráčom spoznať čaro tohto majstrovského športu. V budúcnosti sa rezort navyše rozšíri aj o rezidenčnú zónu, ktorá vďaka nadštandardnej infraštruktúre a dostupnosti poskytne skvelé podmienky pre bývanie novej generácii obyvateľov mesta Nitra.

ROGC_01

Pozoruhodné výhľady

Každý, kto aspoň raz navštívil Nitru vie, že ide o skutočne výnimočné mesto. Na prvý pohľad zaujme nádychom histórie aj krásami okolitej prírody. Práve tie sú silnou devízou ihriska Red Oak. Rezort sa totiž nachádza v bezprostrednej blízkosti vzácnych dubovo-cérových lesov, ktoré sú pre túto oblasť špecifické. Aktívni hráči, ale aj široká verejnosť si môžu vychutnať pohľady na symbol mesta Nitry, ktorým je vrch Zobor alebo na historický Dražovský kostolík z 11.storočia.

ROGC_06

Vízia pre nitriansky región

Za projektom Red Oak Golf Club stoja ľudia, ktorí milujú golf, mesto Nitra a jeho okolie. Touto významnou investíciou chcú priniesť do regiónu nový štandard služieb a aktivity, ktoré pomôžu Nitre neustále napredovať. Projekt Red Oak Golf Club chce byť pozitívnym príkladom tejto vízie a štartovacím bodom ďalších skvelých ideí. Už 15. mája si môžete dopriať prvý odpal. Ak ste aktívnym hráčom či plánujete začať s golfom, máte jedinečnú možnosť vybrať si z ponuky členstiev, ktoré vám najviac vyhovuje. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.redoakgolf.sk.

ROGC_07

Red Oak Golf Club, -jj-

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv