Neprehliadnite

Rory ešte má čo zlepšovať, tvrdí Nicklaus

 

JR_01

Podľa mnohých je Jack Nicklaus najlepším golfistom všetkých čias. Aj preto sú jeho golfové názory a myšlienky rešpektované. Nedávno medializoval rady pre aktuálnu svetovú dvojku Roryho McIlroya, pričom prezradil aj to, čo si myslí o jeho športovej budúcnosti.

JR_02
Dvadsaťsedemročný Severný Ír mieri vysoko. Už za par mesiacov, presnejšie v apríli 2017 – sa po tretí raz pokúsi o zisk grand slamu, ku ktorému mu chýba už len zelené sako. „Je to dobrý hráč, US Masters vyhrá. Jeho hra sa do Augusty dobre hodí, a vždy sa mu tam darilo. Raz to príde,“ myslí si držiteľ 18 major titulov Nicklaus.

JR_03

„Do dnešného dňa vyhral vďaka svojmu talentu niekoľko turnajov. Ale pokiaľ chce v golfe dominovať a posúvať sa dopredu, tak má ešte čo zlepšovať. Musí tvrdo pracovať, a sústrediť sa na to, čo sa snaží dosiahnuť a na to, čo je pred ním. Očividne na to má, ale tu ide predovšetkým o to, či po tom skutočne túži, a či je ochotný sa vzdať iných vecí. Je to o rozhodnutí a odhodlaní byť najlepším hráčom na svete,“ dodal Nicklaus.

JR_04

Sedemdesiatšesťročný Nicklaus ako jeden z piatich hráčov v histórii získal golfový grandslam. „Všetko je to o hospodárení s časom. Keď ste mladí a slobodní, tak si môžete robiť, čo chcete. Ale s manželstvom, zakladaním rodiny a ďalšími aktivitami sa musíte naučiť využívať čas efektívnejšie a je to všetko o plánovaní. A Rory sa to tiež naučí,“ uzavrel Nicklaus.

-jj-

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv