Neprehliadnite

Moderný džentlmen

 

paulsmithessential1-675x340

Vône Paul Smith sú nadčasovou eleganciou MODERNÉHO Gentlemana

Paul Smith je britský módny návrhár, celosvetovo známy pre svoje vysoko kvalitné šitie.Používa klasické tradičné techniky s niečím unikátnym moderným twistom britského humoru v kombinácii s nadčasovou eleganciou. V jeho portfóliu nájdete tradičné, a zároveň chic pánske obleky, kabáty, saká, nohavice a mnoho ďalšieho. Okrem oblečenia sa táto obľúbená britská módna ikona venuje aj tvorbe nadčasových pánskych vôní. Hlavnou myšlienkou je vytvoriť vôňu, ktorá symbolizujúce čistú esenciu štýlu Paula Smitha: krajčírstva a elegancie.

PAUL SMITH ESSENTIAL MENEsencia mužského krajčírskeho umeniaPaul Smith Essential je ikonická vôňa na oslavu elegancie moderného Paul Smith gentlemana. Vôňa sa otvára v štruktúrovanú čerstvosť vytvorenú z rozmarínu a korenia z yuzu, ktoré je naplnené elegantným ozónovým akordom. Srdce sa skladá z výrazných aromatických tónov šalvie muškátovej a levandule, uprostred s kvetinovou intenzitou pomarančového kvetu. Rozhodne moderný mužský charakter vône je založený na jemnej drevnatej báze pačuli a cédrového dreva, zabaleného v upokojujúcom pižme.Ostrý a elegantný flakón vône Paul Smith Essential má strieborné kovové viečko s vyrytým logom Paul Smith. Ikonické pruhy podčiarkujú logo. Obal odhaľuje triezvy, elegantný a chic mužský strih pripomínajúci elegantnú farbu obleku Paul Smith.

PS015A01_Paul Smith_Essential_100ml_Packshot_Front

PAUL SMITH EXTREME MEN – extrémna drevitá sviežosť a príťažlivosť

Novinka Paul Smith Extreme nadväzuje na prvú líniu vôní a je prezentovaná ako čistý a svieži extrakt štýlu Paula Smitha. Unikátny podpis vône koncentrovaného kadidla pre extrémne senzácie. Vrchné tóny vône sú pulzujúce, tonizujúce noty šumivého bergamotu s čerstvým stimulujúcim studeneným korením – anízom. V srdci vône je kadidlo umocnené kvetinovými tónmi muškátu a krásou ružového dreva. Základné tóny predstavuje štruktúrovaná elegancia dreva v kombinácii so sofistikovaným moderným pižmom a jemnými tonkovými bôbmi . Tie vytvárajú vôni jej mužskú zmyselnosť a upokojujúce pohodlie. Flakón vône je v tvare štvorca, s jednoduchým dizjanom a farebnými pruhmi, ktoré sú symbolom značky Paul Smith. Pruhy boli okamžite predurčené, aby preprezentovali túto novú líniu vôní.

Paul Smith_Extreme For Men_EDT_Packshot 100ml

Vône Paul Smith Essential a Paul Smith Extreme nájdete v predaji v sieti parfumérií Marionnaud.

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv