Neprehliadnite

Rotunda na Chopku je najvyššie položeným hotelom na Slovensku

 

Chopok_Rotunda_raňajky

Legendárna Rotunda na Chopku vo výške 2004 m n.m. odhalila svoju „trinástu komnatu“. Novootvorený hotel ponúka celkovo päť izieb absolútne unikátnych svojím umiestnením na druhom najvyššom štíte Nízkych Tatier, s hviezdami takmer na dotyk. Útočisko pre vášnivých vyznávačov horských športov, či zasnených romantikov, poskytuje tri izby vyššej kategórie Deluxe, pre 2 až 4 osoby.

Ďalšie dve izby kategórie Štandard sú určené pre dve osoby, pričom všetky sú zariadené v horskom štýle. Útulne pôsobiace interiéry a starostlivo vyberané materiály ako drevo, kov a kameň, zatieňujú dych vyrážajúce výhľady z okien či balkónov. Z hotelovej izby sa návštevníkom ako na dlani rozprestierajú končiare Nízkych a Vysokých Tatier.

Chopok_rotunda_01Na vrchole Chopku            

Hotel nepotrebuje tradičnú kategorizáciu s hviezdičkami, pretože je na dosah miliónom hviezd a aj jedna noc je nezabudnuteľným zážitkom. Ďalšou unikátnosťou každého pobytu nie sú len čarovné západy slnka s tatranskými panorámami, ale aj východy slnka z tepla hotelovej postele, či priamo z čerstvo upravených svahov v zimnom období. Ubytovanie na vrchole Chopku dáva svojím hosťom prvenstvo na zjazdovkách či turistických trasách, a s tým spojený pocit výnimočnosti.

Doprava lanovkou

Chopok_rotunda_hviezdyPríchod do hotela nezaostáva svojou netradičnosťou, keďže dopravným prostriedkom je lanovka. Zo severnej strany hostí dopraví nová lanovka Funitel z nástupnej stanice Jasná. Z južnej strany je Chopok dostupný zo strediska Srdiečko. Počas leta sú pre hostí pripravené unikátne balíky služieb s pozorovaním hviezd, romantickou večerou pri hviezdach, alebo východom slnka priamo z postele. Okrem romantiky Rotunda tiež predstavuje jedinečné miesto na strávenie rodinného pobytu, kde deti určite nezabudnú na noc strávenú na vrchole hôr a vzrušenie väčšie, ako pri prvej „stanovačke“. Večer im spríjemní čítanie Malého princa, sledovanie padajúcich hviezd alebo opekanie „marshmallows“.

Program pre všetkých

CHopok_rotunda_izbaO zábavu pre dospelých je postarané v najvyššie položenom Rum Bare s výberom viac ako 70 exemplárov, čo ocenia najmä skupiny návštevníkov lúčiacich sa so slobodou, ale aj bežní návštevníci. Dámy poteší škola cappuccina alebo piknik v náručí hôr. Najvyššie položený hotel neposkytuje len neopakovateľné miesto pre romantické večere, vyznania či žiadosti o ruku, ale určite prekvapí aj svadobčanov netradičným priestorom pre svadobné hostiny a obrady. Cena ubytovania na tomto jedinečnom mieste sa pohybuje od 85 € za izbu na noc. Zážitkové raňajky a 4-chodovú večeru pod hviezdami si hostia doprajú v nedávno otvorenej panoramatickej 360 stupňovej reštaurácii Rotunda. Pobyty je možné rezervovať online na www.hotelrotunda.sk.

Chopok_Rotunda_reštaurácia_výhľad Chopok_Rotunda_výhľad Chopok_Rotunda-krb Chopok-Rotunda-rum-bar_2 Chopok_Rum_Bar Chopok-Rotunda_izba_rodinka

 

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv