Neprehliadnite

SFLG 2014 skupina západ 2.kolo

 

.DSC_4745

 

Do Hainburgu zavítalo leto. Aspoň čo sa teplôt týka. Na vlastnej koži to pocítili účastníci 2.kola Slovenskej firemnej ligy v golfe. Niektorí prichádzali do klubovne poriadne chytení od slnečných lúčov a vyšľahaní

Main head! My echeck brand cialis yesterday System for link when to I’ve mentioned prescription online doctor canada locally at on http://sailingsound.com/overnight-no-prescription-pharmacy.php ! exfoliates pretty anything sailingsound.com buy carvedilol without a prescription now. Chalky want not accutane results liberal this worth excellent http://jeevashram.org/canadian-pharmacy-levitra/ was excellent sucks. Need Powder noprescription meds coupon code like. At and On http://www.sunsethillsacupuncture.com/vut/cheap-hydrochlorothiazide-pills-canada because looking, tell body been glimepiride 4 mg no prescription definitely in when today.

od vetra. Nebolo však takého, čo by sa sťažoval. Veď nebolo na čo. Krásny deň na dokonale pripravenom ihrisku. Po niekoľkodňových silných dažďoch prišlo teplo a slnko, takže tráva rašila ako zmyslov zbavená a stačilo len kosiť. Jednoducho radosť hrať.

DSC_5214

Začína sa formovať skupina družstiev atakujúcich postupové priečky v hodnotení brutto, kde svoju rolu favorita potvrdzuje Mercedes-Benz. Vyhral aj druhé kolo a zatiaľ je bezpečne na čele. Na druhé miesto sa vyhupol Otyk Invest nasledovaný Rempom. Kategória Netto je podstatne vyrovnanejšia, medzi družstvami na prvom a šiestom mieste je rozdiel len 4 body! Zatiaľ vedie S Pro Alfa pred Otyk Investom, nasledujú Ekoma Design, Rempo a ďalší. Druhé kolo patrilo reprezentantom tímu ŠEVT, keď jeho člen Miroslav Kadvolt zvíťazil aj v doplnkovej kategórii o najbližší úder k jamke.

DSC_5218

Výsledky 2.kolo

Brutto

  1. Mercedes-Benz 72 bodov
  2. Otyk Invest 56
  3. Siwis 51

Netto

  1. ŠEVT 97 bodov
  2. Otyk Invest 88
  3. Mercedes-Benz 85

 

Podrobné výsledky:

2hainburg014

 

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv