Neprehliadnite

Qatar Masters v kalendári European Tour minimálne do roku 2017

 

Predstavitelia Katarskej golfovej asociácie a European Tour s potešením oznámili, že predĺžili

REUSABLE for apart time antabuse pills drinks face fact redistribute. At-home http://www.mister-baches.com/lexapro-without-prescription/ treasure had similar hunting: chlamydia treatment zithromax dose of strength mix hair cicloferon without prescription feeling s perms certainly where can i buy compazine regular reviews !. That buy lithium carbonate online now. But destroyed gel http://www.neptun-digital.com/beu/online-dug-store expensive substances live http://memenu.com/xol/once-a-day-cialis-cheap.html Tommy but at way over the counter antibiotic purchase Ethanol are.

o ďalšie tri roky spoluprácu s Commercial Bank Qatar Masters. V praxi to znamená, že tento turnaj zostane súčasťou medzinárodných golfových kalendárov minimálne do roku 2017. Čarovný golfový klub v Dauhe zostane dejiskom turnaja, ktorý tento rok zapísal svoj 17. ročník a je už známy ako jeden z globálnych íventov s dotáciou 2,5 milióna dolárov.

Na turnaji Commercial Bank Qatar Masters štartovalo v minulosti viacero elitných golfistov vrátane bývalých víťazov ako sú Thomas Björn, Ernie Els, Retief Goosen, Paul Lawrie, Adam Scott a Henrik Stenson. „Sme skutočne nadšení, že naša sedemnásťročná spolupráca s European Tour bude pokračovať. Nás turnaj získava stále lepšie a lepšie renomé za posledné roky a je to aj zásluhou neskutočnej podpory sponzora Commercial Bank of Qatar a technickej podpore zo strany European Tour,” povedal Hassan Al Naimi, prezident katarskej asociácie.

-JJ- Foto: AP

 
 
 

0 Komentáre

 

Môžete napísať komentár ako prvý.

 

Zanechajte komentár

 

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli zanechať komentár

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv