Neprehliadnite

LET: Kamasová sa pripravuje v USA, sezónu začne vo Francúzsku

 

Jediná slovenská profigolfistka Zuzana Kamasová sa v súčasnosti v zámorí naplno venuje príprave na novú sezónu. V obľúbenom rezorte Hilton Head plánuje s dlhoročným trénerom Skipom Malekom stráviť celkovo tri týždne, ktoré okrem intenzívneho golfového tréningu vyplní aj fitness cvičeniami. Členka klubu Gray Bear Tále si počas zimných mesiacov dala od svojho športu oddych. Venovala sa predovšetkým kondičnej príprave, zahrala si tenis a zalyžovala v Nízkych Tatrách na Chopku a na Táľoch. „Okrem toho som v Mníchove absolvovala návštevu u trénera Michaela Wirtha. Veľmi mi to pomohlo a nasmerovalo ma tým správnym smerom. Je to možno jedna z nových spoluprác, ktoré sa pre rok 2013 pre mňa črtajú,“ uviedla Kamasová.

Tridsaťdvaročnej golfistke medzičasom pribudol do tímu nový kondičný tréner Peter Nedelický, takisto sa jej podarilo uzavrieť spoluprácu s dvoma novými sponzormi. „Po dvoch mesiacoch na lyžiach ma už poriadne svrbia ruky po golfovej palici a mám opäť veľkú chuť na tréning,“ priznala. Turnajovú premiéru v roku 2013 mala slovenská ženská jednotka pôvodne absolvovať od 7. do 10. marca v čínskom rezorte Čchaj-nan na podujatí série Ladies European Tour (LET). Plány sa však v uplynulých dňoch zmenili. „Vzhľadom na to, že som sa ocitla na turnajovej ‚čakačke‘ a do poslednej chvíle nebolo jasné, či sa dostanem nad čiaru, rozhodla som sa v Ázii napokon neštartovať,“ vysvetlila.  Sezónu tak Kamasová začne až 21. marca na turnaji kategórie LET Access vo francúzskom Blanche. Premiéru v novej sezóne v prestížnej sérii LET si „odkrúti“ na podujatí Lalla Meryem Cup v marockom Agadire, ktoré pred dvoma rokmi vyhrala.
Autor: JJ

 
 
 

0 Komentáre

 

Môžete napísať komentár ako prvý.

 

Zanechajte komentár

 

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli zanechať komentár

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv