Neprehliadnite

Mercedes-Benz partnerom Masters

 

Od 5. do 8. apríla tento rok prebieha  tradičný prvý major turnaj golfovej sezóny US Masters  na ihrisku Augusta National.  Mercedes-Benz je už päť rokov exkluzívnym partnerom tohto turnaja. Okrem toho, že je oficiálnym dopravcom pre všetkých hráčov a vybraných hostí , je zastúpená svojimi dvomi ambasádormi aj v štartovom poli turnaja.  K dlhročnému ambasádorovi a dnes už aj hrajúcej legende  Bernhardovi Langerovi sa po prvý krát na Masters  v tejto funkcii predstaví aj Austrálčan Adam Scott, ktorý vlani na tomto turnaji skončil na delenom druhom mieste.

Svoju premiéru na Masters, len pre pozvaných zákazníkov značky Mercedes-Benz z celého sveta , bude mať  nový Mercedes_Benz SL. Ten je dokonalým zosobnením sloganu „living the perfect legend“ a pasuje výnimočne práve na podujatie typu Masters.

Mercedes-Benz sa angažuje v progesionálnom golfe už od roku 1980. Od vlaňajška je hrdým medzinárodným automobilovým partnerom až troch major turnajov. Okrem toho značka podporuje celosvetovo rôzne golfové  turnaje na národnej úrovni.

Text: ao

 
 
 

0 Komentáre

 

Môžete napísať komentár ako prvý.

 

Zanechajte komentár

 

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli zanechať komentár

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv