Neprehliadnite

LIV Golf: Tímovú súťaž na záver sezóny ovládol DJ a kolektív

 

Súťaž družstiev na záver prvého ročníka nového seriálu LIV Golf v Miami vyhral tím 4 Aces pod vedením amerického kapitána Američana Dustina Johnsona.

DJ a jeho kolektív triumfovali o jednu ranu pred zostavou Punch vedenou Austrálčanom Cameronom Smithom a získal finančnú prémiu 16 miliónov dolárov. O štedrú odmenu sa s Johnsonom podelili krajania Patrick Reed, Talor Gooch a Pat Perez.

„Bolo to úžasné,“ komentoval Johnson premiérovú sezónu kontroverzného seriálu, ktorý spôsobil rozkol v golfovom svete. Lukratívna séria financovaná zo Saudskej Arábie pretiahla z dlhodobo dominantného zámorského okruhu PGA viacero hviezd vďaka lukratívnym a životným kontraktom.

Manžel Paulíny, dcéry legendárneho kanadského hokejistu Wayne Gretzkého zarobil na odmenách z turnajov viac ako 35 miliónov amerických dolárov, pričom len za účasť v sérii obdržal 125 miliónov USD. „Je to hlavne o fanúšikoch, takže tento týždeň bol neuveriteľný. Počas celej sezóny som sa stále zlepšoval a finále bolo neskutočné,“ vysvetlil DJ.

-jj-

Značky:

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv