Neprehliadnite

Penati Slovak Open Championship: Na Záhorí sa opäť tešil český golfista Mrůzek

Turnaj Penati Slovak Open Championship 2021 na Záhorí sa stal korisťou Filipa Mrůzeka. Víťazný golfista, ktorý  je mimochodom aktuálne držiteľom českého rekordu s najlepším umiestnením na ívente z kalendára European Tour, zahral 15 rán pod par (131/-15),

V druhom dejstve na turnaji v Šajdíkových Humenciach si Mrůzek udržoval náskok z úvodného kola a potvrdil formu z posledných týždňov. Druhé miesto si vybojoval ďalší český zástupca Stanislav Matuš, ktorý zaostal o štyri rany za víťazom.

Najlepším slovenským golfistom bol Peter Valášek, ktorý sa delil o tretiu priečku s ďalším Čechom Michalom Pospíšilom. Obaja zahrali v druhom dejstve osem rán pod par. Piaty potom skončil ďalší domáci borec Adam Puchmelter. Slovenka Antónia Zacharovská (145/-1/) so štatútom amatérky obsadila ako najlepšia žena konečné desiate miesto.