Neprehliadnite

John Deere Classic: Prvenstvo a miestenka na British Open pre Michaela Kima

 

Hneď dvakrát mohol oslavovať americký golfista Michael Kim po turnaji John Deere Classic. V zámorskom Silvise využil absenciu hviezd a po prvý raz ovládol turnaj série US PGA Tour. Okrem miliónovej finančnej prémii absolvuje tento týždeň premiéru na major ívente British Open.

Dvadsaťpäťročný Kim ovládol turnaj s rekordným skóre -25 a s náskokom ôsmich úderov pred kvartetom súperov, medzi ktorými bol aj Talian Francesco Molinari. Pred turnajom John Deere Classic pritom neprešiel Kim na US PGA Tour päťkrát katom. „Ale cítil som, že hrám dobre a potrebujem len pár dobrých švihov. A tu to prišlo,“ uviedol čerstvý šampión.

Pred finálovým kolom som nemohol spať, prehrával som si v hlave milión scenárov, ako sa to vyvinie, ale mal som v nedeľu fantastický štart a to ma upokojilo. Nedal som záverečný deň ani jedno bogey a som na seba pyšný,“ poznamenal Kim.


Z Ameriky sa teraz víťaz rýchlo presunie do Škótska, kde vo štvrtok začne tretí major sezóny – British Open. Pre zámorského borca, ktorý sa narodil v Kórejskej republike, pôjde o druhý štart na turnaji veľkej štvorky, v roku 2013 skončil ešte ako amatér na US Open sedemnásty.

Konečný výsledky turnaja John Deere Classic nájdete tu: 

Značky:

 
 
 

Komentáre sú uzatvorené.

 
 
Peliculas Gratis Online Peliculas Online TV Peliculas & CINE Peliculas Latino Online Peliculas5 TV AltaPelicula Online Peliculas Audio Latino PeliculasHD TV latinopeliculas.tv peliculas10.tv